pozadie

SPARTAKTRNAVA vs mladý_kmotrík slovan 29.9.2018

V 10 kole sme privítali intergalaktický mančaft, ktorí vlastní slávny maturant v belasom obleku a vrhač pohárov Ivan K. mladší...Návšteva bola slabšia, lebo luďia si myslia, že keď hráme Europu tak na ligu chodiť nemusia chodiť a potom to tak aj vyzerá - návšteva len nejakých 6000 ludí.

Na začiatok zápasu sa ukazuje choreo z kartónov k 50. výročiu prvého titulu Spartaka v 68 roku doplnené o ohne, vďaka tým, kerý došli do sektorov aj z vrchu aby choreo tak super vyzeralo :-) fandenie aj v menšom počte na výbornú, neveriaci z dediny na Dunaji videli ako to má vyzerať na tribúne. Pred koncom polčasu zaujala strkanica na východnej, de sa objavili 4 ženy s papulami jak kačičky z kamenáča, vraj Ševelova žena, keré vytiahli tie hnusné modré šále a dostali peknú sprchu od piva, nejaké tie pikantné slová, škoda, že tam neboli nejaké naše dobré ženy, boli by aj facky. Nekdo sa im pokúšal zebrat aj šál, no čo sa nepodarilo na tribúne sa podarilo jednej odvážnej žene po zápase a pani Ševelová už vedela kam má ísť robiť ústnu robotu.... Dúfam, že ju zelený kamaráti na Kollárovej dobre vysmiali aj s jej kamarátkami.

V druhem polčase pokračujeme v supporte, zaujal nový malý bubeník na rytmičák - pomaly sa to začína omladzovať a už čoskoro pojdeme šeci do starého železa :-D :-D v 75 minúte robíme efektnú pyroshow, aby sa SFZ nažrala a mohla nám na najbližší zápas zavret sektory za podmínku, kerú máme ale jednoducho JEBA* SFZ!

V sektore hoscí sa zišlo možno 150 pomýlencov (došli nejakým belasým expresom, škoda, že nevyhorel po ceste jak to býva teraz zvykom ) a zas si urobili hanbu, jak ždycky....

K fodbalu asi len tolko, prehral lepší, ale tažko sa hrá proci 14 na čele s pánom s pištalku v ruke čeho výsledkom je náš tréner na tribune... Prehra dalšá, teraz 1:2... Gol Bakoš...

Ve štvrtek fandzíme nekerý u kebabistov v Turecku a nekerý v baroch pri telke v dalšom kole europskej a potom si dáme prestávku repre... Po prestávke šeci na ligu!!!