pozadie

SPARTAK TRNAVA - Žilina 15.9.2018

SPARTAK TRNAVA - Žilina 15.9.2018

Po dvoch týždňoch pauzy kera bola zapríčinena reprezentáciou nás navštívila žlto zelená zelina. Hráči si oddýchli medzi tým v Rači kde domácim v pohári z kereho je už aj Ivan a jeho sen venku, dali pekných 9 kúskov. 

Pár dní pred prvým zápasom európskej ligy sa teda vo sviatočný deň schádzame v našom chráme oddýchnuty aj my. Vlajky zavesené, pivo načapuvane a hlasivky naštartuvané. Aj keď v menšom počte na náš vkus ale za to aktívne hneď od začiatku to Šimon hecuje, kapela s perfektnými bubeníkmi a samozrejme našim trúbkarom, bez kereho by to už ani nebolo ono.

Na začiatku sa odpaluju dymovnice, pri kerych nekery skončili aj s rozbitými kolenami keď v dyme nič nevideli a do cesty sa postavili schody :D čierne sa bohužiaľ nechytili tak išli až po góle. Support parádny, jak už aj naša tráva na ihrisku konečne.

V druhém polčase idú naši do vedenia ale to im dlho nevydržalo a na konci to skončilo prehru 1.2 ale nám to bolo jedno, my sme si išli svoje jako vždy, odpálili sme ešte nejaké strobáče, rozblikali sektor a po zápase sa pobrali každý do svojej knajpy. .. 

V sektore hosci sa ukázalo možno 10 jadierkarov a vyzerá to tak, že od nich už ani iný chodzit nebudú bohužiaľ :(

Ve štvrtek nás čaká prvý zápas skupinovej fázy európskej ligy proci Bruselu, tak im treba ukázať, že aj my sme svetový a po európskej ligy výjazd k pomylenym Hunom na Maďare...

Nohy v teple, pivo v ruke a oddych na nedeľu praje Dome ????

Anketa

SVINA

Fotky

Finále SP by prin
Spartak - Žilina by pirat.se

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120