pozadie

SPARTAK TRNAVA - slavia praha 6.7.2019

SPARTAK TRNAVA - slavia praha 6.7.2019

Nová sezóna, nové nádeje, nové bojkoty... Sezónu sme otvorili zápasom, ktorý sa mal najskôr hrať v Prahe, potom nebolo isté, či sa bude hrať. Následne profesionáli zo SFZ prehodili zápas do Dunajskej Stredy. Potom prišiel na scénu najväčší hráč - polícia, ktorá po minuloročnom zrušení tohto horčicového pohára kvôli vysvedčeniam si chcela tento počin zopakovať. Rozhodlo sa, že zápas bude stoj čo stoj a vypísalo sa výberové konanie na usporiadateľa tohto duelu. Nakoniec sa prihlásila Trnava a Rohožník. Zástupcovia Rohožníka prišli na hlasovanie zo silnými zbraňami. Pre členov komisie, ktorá pozostávala z deviatich členov priniesli až 27 pohárov zaváranín z minulého exkluzívneho ročníka. Záhradkári z Rohožníka poslali po zastupcoch obce tiež tradičných deväť debničiek júnových čerešní. Pán Ruzbarsky z rozhodcovskej komisie mal okamžite jasno a hlasoval za Rohožník. Zástupcovia Trnavy tiež nezaháľali a doniesli pre zvyšných zástupcov takzvané kolky. A keďže ľudia zo SFZ žijú v dobe kešu, tak o organizátorovi duela bolo jasno. Celé to malo jednu chybu. Miesto zápasu zabudli oznámiť Slávii, ktorá sa o tom dozvedela z internetu. Zápas bol tak opäť v ohrození. Našim investigatívcom sa podarilo zachytiť rozhovor nemenovaného pána zo SFZ s Jaroslavom Tvrdíkom zo Slavie Praha.

JT: Zdravím, zmenili ste miesto konania a nedali ste nám vedieť. Neviem či prídeme. SFZ: Musíte prísť. JT: Na takúto komunikáciu nie sme zvyknutí. My sme hrali minulý rok aj na Chelsea a všade nám oznámili dátum, čas a miesto konania. SFZ: Tu si na Slovensku ty kokot, nie na Chelsea. JT: OK, prídeme. SFZ: Super, diplomacia vždycky zvíťazí.

Zápas sa tak nakoniec konal a bol to po fans stránke pekný test pred sezónou. Na futbal prišlo vo výbornom počasí 7500 fanúšikov. Už pred zápasom nás pod tribúnou naladili chalani z Ultras Spartak kapely. Na začiatok zápasu sme si uctili pamiatku veľkej spartakovskej legendy Antona Hrušeckého. My nezabúdame! Support bol od úvodu fajn, ale nemalo to ten pravý súťažný náboj. V druhom polčase sa vytiahol transparent: Amaterizmus a korupcia nás spája! SFZ+FAČR Zápas ukázal, že to bol veľmi trefný transparent. Ak chcel človek ísť do bufetu, tak tam strávil viac ako tretinu zápasu.Takto to vyzerá keď zápas organizuje táto nechutná banda, ktorá je schopná len pokutovať a obmedzovať. Vo štvrtok nás konečne čaká znova Tour de Europe. Prvá zastávka Banja Luka, Bosna a Hercegovina.

TRNAVA DO TEHO

Anketa

SVINA

Fotky

Spartak - Žilina by pirat.se
VIANOčNÁ S.S.T. párty 16,12,2017

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120