pozadie

SPARTAK TRNAVA - rsc anderlecht brusel 20.9.2018

SPARTAK TRNAVA - rsc anderlecht brusel 20.9.2018

Deň 20.9.2018 sa zapíše do našich červenočírnych dejín ako ďalšie pekné udalosti v Trnave. Po 46 rokoch sa do Trnavy zasa vrátil súper Anderlecht Brusel, no tentokrát už v novodobej skupinovej fáze európskej ligy. 

Dopyt po lístkoch bol obrovský, dalo sa to očakávať, predsa len už európa opakovať nemusí. Na tribúne sa schádzame o niekoľko hodín skôr na prípravu chorea, ktoré je fantastické ako vždy, poklona chalanom, týmto nás dostávajú na mapu Európy, samozrejme po D1.
Silenzio muselo kvôli nejakej trápnej hymne europskej ligy ísť o niekoľko minút skôr ale šále nad hlavami a celý štadión spievajúci Silenzio mal parádny efekt. Pri nástupe hráčov dávame nad hlavu kartóny a vyťahujeme plachtu na severe.

Support od začiatku super ale mohlo to byť omnoho lepšie, z dôvodu, že sa tam natlačilo plno trlov, ktorí si prišli urobiť nový album na pokec, nájsť si frajerku na plesovú sezónu a podobne... Jednoducho na facku každému takému... Šimon, bubeníci, trúbkar - poklona za celý zápas :-) 

K futbalu asi len toľko, že hráme stále rovnaký štýl ale zasa nám to vyšlo, 3body ostali doma za výhru 1:0 a chalani si po víťaznej ďakovačke mohli v šatni otvoriť belgické pralinky, isto dobre chutili.

Fans hoscí došlo asi 500kusov, fandili celý zápas, do gólu bolo v ich hlavnej skupinke vidieť čistú psychiatriu, ostatný fandili klasiku,no čakal by človek, že ich príde viac.

V nedeľu zápas u feferónov v DS ana dalšú sobotu derby tak šeci kurva aj na ligu!

Pozdravuje Dome 

Anketa

SVINA

Fotky

SPARTAK TRNAVA - mšk zelina 15.9.2018
SPARTAK - nitra (3.3.2013)

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120