pozadie

Pomýlená DS - SPARTAK TRNAVA 23.9.2018

Pomýlená DS - SPARTAK TRNAVA 23.9.2018

Po zápase s Anderlechtom sme sa v nedelu stretli na parkovisku pri Bille odkial sme spoločne vyrazili v kolóne smer Dunajská Streda. Cesta tam ubehla rýchlo s jednou zastávkou, kde sa to hemžilo fízlami tak sme sa tam dlho nezdržali. Na štadione nás už klasicky privítal falošný spev nejakého pomýleného maďara, ktorý sa naozaj nedal počúvať a tak sme sa ho snažili prekričať našimi chorálmi. 

Support bol cez prvý polčas veľmi slabý, uškodilo nám, že nemal kto rozkrikovať kotel a taktiež prvý gól ktorý sme dostali hneď v úvode zápasu. Po 30 minute sa to však zlepšilo po góle Aliho. V 60tej minute sme dokonca viedli, takže zábavička v kotli znova bola taká na akú sme zvyknutí. V kotli nas bolo ale 250. Pozdravili sme par krat maďarov, zápas sme nakoniec prehrali 3:2 čo je celkom škoda lebo naši mali na to uhrať aspoň remízu. 

Cesta naspäť bola ako zostrih nahaňačky aút z kobry 11 :D Suveníry sa však nepodarilo zobrať a tak sme pokračovali v ceste pokým nám neskapalo auto, ktoré sme nakoniec museli tlačiť na najbližšiu pumpu. Tam po nás vykrikovali maďari ktorí išli s autami okolo ale ani jedno auto nemalo zrejme odvahu aby pri nás zastavilo. Po par minutach sme zohnali nahradný odvoz a prišli už bez väčších komplikacii do Trnavy. 

Čo k temu dodať, davať futbal v nedelu je naozaj úžasný nápad v duchu spojme sa pre futbal. Budúce kolo nás čaká derby doma takže si treba už teraz šetriť hlasivky.

Anketa

SVINA

Fotky

SST PARTY
SST PARTY

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120