pozadie

Pomýlená DS - SPARTAK TRNAVA 23.9.2018

Pomýlená DS - SPARTAK TRNAVA 23.9.2018

Po zápase s Anderlechtom sme sa v nedelu stretli na parkovisku pri Bille odkial sme spoločne vyrazili v kolóne smer Dunajská Streda. Cesta tam ubehla rýchlo s jednou zastávkou, kde sa to hemžilo fízlami tak sme sa tam dlho nezdržali. Na štadione nás už klasicky privítal falošný spev nejakého pomýleného maďara, ktorý sa naozaj nedal počúvať a tak sme sa ho snažili prekričať našimi chorálmi. 

Support bol cez prvý polčas veľmi slabý, uškodilo nám, že nemal kto rozkrikovať kotel a taktiež prvý gól ktorý sme dostali hneď v úvode zápasu. Po 30 minute sa to však zlepšilo po góle Aliho. V 60tej minute sme dokonca viedli, takže zábavička v kotli znova bola taká na akú sme zvyknutí. V kotli nas bolo ale 250. Pozdravili sme par krat maďarov, zápas sme nakoniec prehrali 3:2 čo je celkom škoda lebo naši mali na to uhrať aspoň remízu. 

Cesta naspäť bola ako zostrih nahaňačky aút z kobry 11 :D Suveníry sa však nepodarilo zobrať a tak sme pokračovali v ceste pokým nám neskapalo auto, ktoré sme nakoniec museli tlačiť na najbližšiu pumpu. Tam po nás vykrikovali maďari ktorí išli s autami okolo ale ani jedno auto nemalo zrejme odvahu aby pri nás zastavilo. Po par minutach sme zohnali nahradný odvoz a prišli už bez väčších komplikacii do Trnavy. 

Čo k temu dodať, davať futbal v nedelu je naozaj úžasný nápad v duchu spojme sa pre futbal. Budúce kolo nás čaká derby doma takže si treba už teraz šetriť hlasivky.

Anketa

SVINA

Fotky

SPARTAK - ružasmrad 15.4.2018
SPARTAK - bystrica

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120