pozadie

Nitra - SPARTAK TRNAVA 3.12.2017

Nitra - SPARTAK TRNAVA 3.12.2017

Po troch rokoch sme mali tú možnost íst na výjazd do nedalekej Nitry. Výjazd padol na adventnú nedzelu, tak sme išli namísto do kostola na ten ich polorozpadnutý chrám. Southside sa vybral v počte 8 ludzí, nálada bola dobrá už v podniku dze sme sa stretli, pivečko muselo byt samozrejme aj v takémto počasí. Od pátku sme čekali na info či sa hrá alebo né, ale nikdze ništ tak sme teda vyrazili, po ceste nabrali bubeníka s bubnom a našu flagu a pokračuvali sme. Pivo téklo potokom a muselo byt aj néčo tvrdší na zahrácí. 

Po príchode do sektora sme vyvesili flagu a začalo sa s mírnym fandzením aj ked šeckým bolo jasné jak to dopadne ked zbadal to ihrisko a nakonec to tak aj dopadlo - zápas bol o 13:55 zrušený pre oranisko a klzisko. To nás šeckých asi 250 ludzí neodradzilo a s chuci sme si zakričali nejaké chorále, prišli hráči podakuvat a pomaly sa šeci zberali na trhy do Trnavy. Spestrenie bolo ked sa jeden domáci rozbehol k nášmu sektoru s nejakú mávacú vlajku Nitry, no sbs ho hned zebrala, aspon ze solidárnosci sme zakričali Nehaj fanúška. Chalani aspoň odpálili nejaké advetne svíčky v sektore aby nám zima nebola.

Po ceste domo, šecky pumpy zavreté, tak sme stáli až nekdze na R1, predavačka skoro infarkt chycila ked sme jej placili 20 plechovíc piva a vidzela ten prázdny chladiaci box :-D :-D 

Dalej už sme dali nejaké posedeníčko v TT a sme to rozpuscili. Dakujeme Ferimu, kerý s nama vycestuval a uvidzíme jak to celé dopadne, Nitra to sce odehrat už 5.12 o 17 v Trenčíne - spojme sa pre futbal, spojme sa proci ludom... Vidzíme sa na jar na prvém domácem zápase pod štadiónom alebo v šenkoch.

Pozdravuje Dome ;-) 

Anketa

do novej sezóny budem...

Fotky

SPARTAK vs Spartak
Spartak - Dukla

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120