pozadie

Morafce Vráble - SPARTAK TRNAVA 28.10.2018

Morafce Vráble - SPARTAK TRNAVA 28.10.2018
Ďalší týždeň za nami. Vo štvrtok neskutočný zážitok v Európskej lige, v piatok tradičná červeno-čirna kvapka krvi a v nedeľu podvečer krásny futbalový zážitok v Zlatých Moravcách. 
Do Zlatých nás vycestovalo približne 200-250 aktívne fandiacich fanúšikov. Zvyšní sa usadili na tribúny medzi domácich. Asi sa hanbia postaviť sa do sektora a fandiť. Ale však je to každého vec. Ostatok asi oslavoval sté výročie republiky. Oslávili sme to aj my s partiou, ale aj napriek tomu sme sa dokázali dostaviť do Zlatých... 
Support bol od úvodu jeden z tých slabších, čo sme doposiaľ ukázali v tejto sezóne. Spôsobené to bolo aj silným protivetrom. Aj napriek tomu nejaké chorale vypálili dobre. Nič moc viac k samotnému fandeniu písať netreba. Skôr mi prišlo po zápase smutné, že sme za takéto niečo boli schopní futbalistom ďakovať. Hráči sa namiesto dakovania mali prísť pod sektor ospravedlniť za hanebny výkon proti mužstvu, ktoré Lošonec minulý týždeň porazil 3:0. Výsledok 1:1 gól Vít Turtenwald. 
Ešte by som sa vrátil k piatkovemu darovaniu krvi. Červeno-čirnej kvapky krvi Laca Kunu sa zúčastnilo 62 darcov. Rešpekt všetkým!!! Hanba ide na vrub klubu, ktorý nebol schopný ani informovať o tejto charitatívnej akcii na stránke klubu, aby prilákal viac darcov. Môžete sa hanbiť. 
O týždeň sa konečne vidíme na JUHU! Trnava do teho!

Anketa

SVINA

Fotky

BOTTEGA 2012
SPARTAK - ružomberok

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120