pozadie

Dinamo Záhreb - SPARTAK TRNAVA 8.11.2018

Dinamo Záhreb - SPARTAK TRNAVA 8.11.2018

Po menšej odmlke v europskej lige sposobenou jeblým trestom od mafie sme sa vydali do Zahrebu.Mesto celkom žilo týmto zápasom, o čom hovorí 1200 predaných lístkov v predpredaji.. Zišli sme sa v miestnom podniku, samozrejme padlo za vlast par orosených. V dobrej nálade sa presúvame k mikrobusu (9ks) kde si spravíme pár foto, dokúpime posledné zásoby a ideme nato. Cesta parádna, priam perfektná. Bolo všetko, dobra hudba, kopec srandy, vela tekutín(zdanie niekedy klame), polepili sa nálepky, zaspívali chorále proste tak jak ma cesta na zápas vypadat. Z tejto cesty nám ešte dlho bude "mrdat v hlavě". Za zmienku stoji zastávka na jednej pumpe niekde v croatii. Ked sme sa už chystali k odchodu uvideli sme ako zastavil autobus plný fanúškov, tak sme počkali kým vystúpia a spustili prekrikovačku do ktorej sa nikto nezapojil.. O chvílu sme zistili prečo ked k nám prišli chalani v mikinách Zagreb. Pokecali sme začo možme byt asi radi pastedGraphic.png a isli dalej svojou cestou. Jeden od nich chcel dokonca cestuvat s nami ked zbadal Veroniku pastedGraphic.png
Príchod pred štadión dve hodiny pred zápasom pokazil cely tento super trip, ked nás miestna smotánka fizlov nevpustila do baru kde mal náš koordinator predávať lístky. Tak sme si ako aj všetci ostatní pobudli v zime na parkovisku.
Podme teda na štadión. Prvá kontrola sbs, prehľadávali dost dokladne asi sú pani na chlapcov. Brali zapalovače, (jeden sa mi však podarilo preniest), babám dokonca rúže a podobne vecičky.. "Zmaluju tě k smrti"-myslela si pani v oranžovom ked Veronike vzala rúž na pery... Druhá kontrola, zapalovač mi berú 1:0 pre sbs... Vela ludi prenieslo. Prichádzame k turniketu na tribúnu kde nás pohladom zdraví tretia kontrola. Väčšina tých ktorí preniesli už sú bez ohna pastedGraphic.png 2:0 pre jebal pes.
Príchod na tribúnu, krásny pohlad na náš počet (celkovo 1 260 červeno-čírnych- rátam aj teho chalaniska čo cestuval asi z Egypta ked mal na sebe tričko a kratasy, ešte že to zachránil tým šálom aby mu nebola zima), horši pohlad je na hraciu plochu..
Hráči sa v tej hmle stratili ako Dankova rigorózna práca, našťastie sa neobjavili až po mesiaci, ale zbadali sme ich po zápase na dakuvačke :D Že sme dali gól nám musel signalizovať náš brankár, ktorému zrejme prišlo divné, že sa nikto v sektore neraduje. Jediný kto z tej hmly mal radosť bola UEFA MAFIA, keďže fanúšikovia Trnavy nevideli naživo ani domáci a napokon ani odvetný zápas s Dinamom. Ale podľa výsledku sme asi neprišli o vela.
Support zaostával vzhladom na hmlu, ukrutnú zimu a tým že v takom počte zanikli tí fanatici, kerý si išli svoje napriek všetkému.... Ževraj nás ale bolo pár krát očuť v telke tak aspon že to... Za šecko može nealko pivo, ktorého nás radšej mohli ušetrit pastedGraphic.png. Tešit nás može akurát to, že Zahreb na tom nebol o nič lepšie a bolo ich počut iba pri goloch... Prehra, nevadí teraz zabereme dva krát naplno nech si dáme aj na jar nejaký výletik.
Cesta naspät bezproblemová, spat v mikrobuse je dost oničom, padali samé dobre hlášky. Najlepšia bola po ceste v Maďarsku: ,,A čo sa čuduješ, šak si v Maďarsku, od čias dinosaurov je to tu samý kokot pastedGraphic_1.png Pravda... už by ich mohli vymazat z mapy. Tí štastliví išli rovno do postelí, ti smutnejší bez dovči ešte do prace.........

Na záver musíme dať širák dole pred Banánom, ktorý išiel vo štvrtok ráno vyhodiť smeti a pritom netušil, že sa večer ocitne v Chorvátsku na futbale :D

Zdravia Wewe a Henry

Anketa

SVINA

Fotky

Southside paintball
SPARTAK 90 CUP

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120