pozadie
Spartak Trnava - Michalovce 17,9,2016
Po 3 týždňoch sme si opäť mohli zájsť na Štadión Antona Malatinskeho zafandit Spartaku.
celý článok
Trenčín FC Spartak Trnava  10.9.2016 17:00
Po reprezentačnej prestávke nás čakal jarmočny výjazd do Trenčína. V sektore sa nás zišlo cca 250, co je pre mňa sklamanie. Asi viacerí uprednostnili cigánsku pred futbalom. Support v roztiahnutom sektore už od úvodu nič moc. Dole sa vytvorila skupinka približne 50 mladých ktorí aktívne fandili a držali náš support na akej takej úrovni. Už dlhšie nás však najmä na výjazdoch zradza absencia lídra kotla a support nie je na úrovni na ktorú sme boli roky zvyknutí. Bubenici a mladí pracovali na sto percent za čo im patrí pochvala. Futbal nás bavil, o vyhru sme prišli v posledných sekundách. 3:3 goly Schranz 2, Sloboda V nedeľu sme si niektorí zašli na zápas juniorky do Šamorína,kde o rok možno budú už ligové výjazdy. Tiež dobrý futbal, ale štadión hodný max dedinskej ligy. O týždeň Michalovce.
celý článok
Derby 27,8,2016 o 19,00
Tak po dlhšej odmlke píšem opäť report. V krátkosti zhodonotim posledné dva zápasy. Doma s Prešovom to bola nuda, priemerný support. Kotel fungoval iba vďaka mladým, ktorí mali chuť fandiť. Na Myjave to bolo lepšie, ľudia mali chuť fandiť. Z týchto zapasov sme získali štyri body, ale nechce sa mi hľadať kto dal góly. No v poslednú sobotu nas čakal najatraktívnejši zápas, aký môže naša slovenská liga ponúknuť. Do prvého slovenského slobodného kráľovského mesta prišli alebo vlastne skôr neprišli jarmulkari z Blavy. Podľa vlajok vsak prišli do sektoru jedine ľudia, čo jedia psy z Kútov. Ostatní zostal budz na vychodze, ta ne alebo išli na ich sobotné obrady ako im prikazuje viera. Bolo to jedno z najslabších derby aké som zažil. Na tribúne 7500 fanúšikov. Presne toto je vizitka majiteľa klubu. Bohužiaľ ľudí dnes uz neprilaka ani takýto zápas a dobrá hra mužstva plného odchovancov. Na úvod bolo pripravené choreo v štýle Casual Ultras. Atmosféra bola dobrá. Nechýbali urážky na supera, na zväz, na rozhodcu. Presne to, čo k derby patrí. V druhom polčase bolo vytiahnute choreo cirkus slovan, kde transparent doplnili kolotočarske balony a farebné dymky. Presne to, čo ku kmotrikovcom patrí a predviedli to aj u nás, ked odišli už pred zápasom. Na záver nechybala ani pyrosou. Futbal : Nudaaaa Teraz ide repre pauza, tak si seci oddychneme.
celý článok
Trnava- zelina 7,8,2016
Po štvrtkovom sklamaní v európskej lige .....
celý článok
SPARTAK - AUSTRIA 4,8,2016
Po minulotýždňovom víťazstve vo Viedni nás čakala domáca odveta proti tamojšej Austrii. V najkrajšom mieste na svete ......
celý článok
ružomberok - Trnava 31,7,2016
Druhý slovenský ligový výjazd nás opäť po Podbrezovej zaviedol na stredné Slovensko....
celý článok
austria wien - spartak 28,7,2016
Po roku čakania nás opäť čakal parádny európsky výjazd. Tentokrát sme schytali súpera velmi blízkeho....
celý článok
spartak-dac 24,7,2016
Po štvrtkovom zápase Európskej ligy proti Shiraku, ktorý sme úspešne zvládli, sme v premiérovom zápase ligovej sezóny privítali DAC Dunajská Streda. Na Štadión Antona Malatinskeho prišlo 6200 fanúšikov (v tom hostia cca 400). Na zápasy proti Dunajskej Strede býva kotel väčší ako obyčajne, keďže na tribúnach sa je s kým prekrikovat. Náš support bol od začiatku veľmi dobrý. Nechýbalo zopár pokrikov na prítomných fanúšikov z Mongolska, ktorí si museli nechať odparkovane svoje kone na zachytnom parkovisku pred vstupom do Trnavy, aby nezasrali najkrajšie mesto na svete. Po góloch Spartaka sa support ešte zlepšil. Ľudia sa bavili na všetkých tribúnach. Druhý polčas sme zo začiatku nepokracovali v nastolenom trende a fandenie sa zlepšilo až po návrate všetkých ľudí z bufetov. Spartak zápas doviedol do víťazného konca a mladý tím si užil zaslúženú ďakovačku. K fodbalu: 2:1 góly : Eder, Paukner Vo štvrtok všetci do Viedne!!! Cez týždeň kúpiť tričko nech sme všetci v rovnošate. TRNAVA DO TEHO!
celý článok
Spartak vs zlate morafce
V poslednom kole sezóny k nám zavítali Zlaté Moravce, na štadióne sa nás zišlo 4650.
celý článok

Anketa

do novej sezóny budem...

Fotky

Spartak - B. Bystrica by prin
SPARTAK - Košice

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120